Kontakt os

Region Syd E-læring er en del af HR Ledelsesakademiet i Region Syddanmark.
Vi udvikler og producerer spændende og effektiv digital læring og vedligeholder eksisterende kurser til internt brug i regionen.
Derudover står vi til rådighed som sparringspartner i forbindelse med indkøb af
E-læringsproduktioner fra eksterne leverandører.

Kontakt
Mail: e-laering.support@rsyd.dk

Du er også velkommen til at kontakte en af vores dygtige konsulenter direkte. 

Michael Torp
Teamkoordinator
Motiongrafiker
Video- og Still-fotograf
Udvikling & programmering

Mediegrafiker
☏ 29 79 64 32
Michael.Torp@rsyd.dk
Varinka Lyng Matthäi
Uddannelseskonsulent
Workshop facilitering
Evalueringsdesign
Didaktisk tilrettelæggelse

Antropolog
☏ 29 20 17 63
Varinka.Lyng.Matthai@rsyd.dk
Benjamin Simonsen
E-læringskonsulent
Interaktionsdesign
UX & UI
Udvikling & programmering

Cand.it informationsvidenskab
☏ 29 20 14 85
Benjamin.Simonsen@rsyd.dk
Malik Hertzum
E-læringskonsulent
Motiongrafiker
Video- og Still-fotograf
Udvikling & programmering

Multimediedesigner

☏ 26 68 23 35
Malik.Hertzum@rsyd.dk
Christian Corfitz Petersen
E-læringskonsulent
Interaktionsdesign
UX & UI
Udvikling & programmering

Cand.it Webkommunikation
☏ 23 32 54 49
Ccpe@rsyd.dk
Nanna Lolk
Studentermedhjælper,
Kommunikation
Nanna.Lolk@rsyd.dk

Region Syddanmark
HR Ledelsesakademiet

Damhaven 12
7100 Vejle
Tlf.: 7663 1000